У суботу рано вранці на півдні Одещини ворожий ударний безпілотник атакував автозаправну станцію, що спричинило пожежу газовозу та будівлі операторської. Начальник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер повідомив про це в Telegram-каналі. Пожежу вдалося ліквідувати, і зараз тривають заходи з усунення наслідків. Щасливо, ніхто не постраждав в результаті цього нападу.
Опублікувати у
Новини України
В Одесі “шахед” атакував АЗС: загорівся газовоз
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Удари по Донеччині: є жертва та семеро поранених
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Біля Криму сталася серія землетрусів
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
ППО знешкодила 79 з 88 дронів РФ
Опубліковано
admin
Більше від автора
Воррен повідомив, коли може відбутися реванш Дюбуа – Вордлі
