Іран знову закрило Ормузьку протоку через те, що, на їхню думку, США порушили угоду, яка припиняла війну між країнами. Це відбулося після ударів Ізраїлю по Лівану. В іранському військовому штабі заявили, що це перша відповідь на порушення угоди, і якщо агресія триватиме, будуть вжиті подальші заходи, щоб змусити ворога дотримуватися своїх зобов’язань.
Опублікувати у
Новини світу
Іран знову закрив Ормузьку протоку
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
У Катарі стався вибух на заводі з переробки СПГ: 54 поранених, 18 зниклих
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Трамп накинувся на NYT за сумніви стосовно “успіху” війни з Іраном
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Іран заявив про “прогрес” у переговорах зі США
Опубліковано
admin
Більше від автора
У Харкові провели в останню путь рятувальника Миколу Деркача
