Крим накрили блекаути після чергових вибухів

У ніч на 22 червня в окупованому Криму сталися серія вибухів, про що повідомляють місцеві жителі та моніторинговий Telegram-канал. Після вибухів виникли проблеми з електропостачанням у кількох містах. Люди почали сповіщати про гучні звуки вибухів та роботу протиповітряної оборони в Армянську, Феодосії, Севастополі та інших населених пунктах. Також були повідомлення про перебої з електропостачанням у Феодосії, Керчі, Севастополі та інших районах. Попередній вибух 21 червня вже призвів до пошкоджень на Таврійській теплоелектростанції. Наразі офіційної інформації від окупаційної влади Криму про причини та наслідки цих подій не надходило.

Більше від автора

Росія атакувала Запоріжжя дронами: є поранений

РФ атакують численні дрони: фіксуються пошкодження

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *