Сьогодні вранці в семи областях України стався випадок відключення електроенергії через атаки російських агресорів на енергетичну інфраструктуру. Серед найскладніших ситуацій виявилися Донецька та Херсонська області, де було пошкоджено обладнання. Також через нічні та ранкові обстріли залишились без світла жителі Сумської, Харківської, Миколаївської, Чернігівської та Запорізької областей. У зв’язку із зростанням температури повітря споживання електроенергії збільшилося на 2,2% порівняно з попереднім робочим днем, оскільки люди активно використовували кондиціонери. Енергетики рекомендували громадянам переносити активне споживання електроенергії на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00.
Опублікувати у
Новини України
Названо області, де складна ситуація зі світлом
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
На Житомирщині депутат ухилився від сплати податків на мільйони
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
МЗС відреагувало на удари Росії по кораблям
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
СЗЧшник готував теракт у центрі Києва
Опубліковано
admin
