Головний тренер ФК Динамо Ігор Костюк висловив свої думки щодо початку команди у кваліфікації Ліги Європи. Динамо зіграє в першому відбірковому раунді з румунською командою Університатею Клуж. Костюк зазначив, що всі суперники в цьому етапі єврокубка дуже сильні, і не варто недооцінювати жодну з них. Він підкреслив важливість готовності до перемоги незалежно від суперника і підкреслив, що команда повинна бути в найкращій формі. Тренер також зазначив, що збірна буде готуватися до матчів з урахуванням особливостей гри суперника, але загалом підхід до підготовки залишиться незмінним – з високими вимогами і конкуренцією.
Опублікувати у
Новини спорту
Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Ман Сіті готовий підвищити ставки в боротьбі за лідера Ноттінгем Форест
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Албанський захисник став гравцем клубу УПЛ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Бій Ф’юрі – Джошуа: організатор прокоментував спекуляції навколо арени
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Технології
В Австралії відкрили завод, який перетворює вуглекислий газ на бетон і скло
Опубліковано
admin
Бій Ф’юрі – Джошуа: організатор прокоментував спекуляції навколо арени
