Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках

Головний тренер ФК Динамо Ігор Костюк висловив свої думки щодо початку команди у кваліфікації Ліги Європи. Динамо зіграє в першому відбірковому раунді з румунською командою Університатею Клуж. Костюк зазначив, що всі суперники в цьому етапі єврокубка дуже сильні, і не варто недооцінювати жодну з них. Він підкреслив важливість готовності до перемоги незалежно від суперника і підкреслив, що команда повинна бути в найкращій формі. Тренер також зазначив, що збірна буде готуватися до матчів з урахуванням особливостей гри суперника, але загалом підхід до підготовки залишиться незмінним – з високими вимогами і конкуренцією.

Більше від автора

Бій Ф’юрі – Джошуа: організатор прокоментував спекуляції навколо арени

Кілька районів Києва залишилися без світла

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *