Кілька районів Києва залишилися без світла

Сьогодні вранці у Києві в окремих районах міста виникли проблеми з електропостачанням. Спершу світло зникло у лівобережній частині міста, зокрема у Дніпровському районі, пізніше проблеми стали помітні й у Дарницькому районі. Також перебої з електропостачанням відчули мешканці Голосіївського району. Через це тимчасово призупинено рух фунікулера. Інформацію про ситуацію публікують місцеві пабліки.

Більше від автора

Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках

Святослав Вакарчук опублікував фото з дітьми

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *