У Чернівцях викрили масштабну схему розкрадання газу на майже 90 млн грн

У Чернівцях виявили схему розкрадання газу, яка призвела до збитків у розмірі не менше 87,5 мільйонів гривень. Зловмисники проклали незаконний газопровід до будинку, підключилися до газорозподільної системи і використовували газ без дозволу для опалення місцевої котельні. Нафтогаз передав матеріали правоохоронним органам для притягнення винних до відповідальності. Компанія вимагатиме компенсації шкоди і незабаром розкриє імена організаторів цієї схеми. Глава Нафтогазу зазначив, що крадіжки газу від побутових споживачів призводять до мільярдних збитків щорічно, тоді як країна змушена закуповувати додаткові обсяги імпортного газу через обставини, зумовлені конфліктом з Росією.

Більше від автора

Стівенсон пояснив, чому обере інший шлях, ніж Кроуфорд

Факультет міжнародного та європейского права

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *