Викрито мільйонну оборудку ексміністра часів Януковича та його спільників

Спільна операція Служби безпеки України та Національної поліції розкрила в Черкаській області схему розкрадання бюджетних коштів, призначених для розвитку агропромислового комплексу. Один з причетних до цього шахрайства – колишній міністр охорони навколишнього природного середовища з часів президента Януковича. Він зараз є співвласником аграрної компанії, яка отримала державний грант на понад 5 мільйонів гривень для розвитку виробництва комбікорму. Замість цього кошти були привласнені, а подані звітні документи виявилися фальшивими. Підозрюваним пред’явлено звинувачення за кількома статтями Кримінального кодексу, серед яких співучасть у привласненні майна та службове підроблення. У результаті обшуків вилучено документи, які підтверджують незаконну діяльність. У цей час також в інших областях виявляються подібні випадки привласнення бюджетних коштів.

Більше від автора

Промоутер пояснив, що заважає офіційно оголосити бій Ф’юрі та Джошуа

У Москві масово скуповують тару для пального

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *