Росія втратила 60 тис. тонн боєприпасів на Балтиці

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що у результаті ударів по території Росії було знищено понад 60 тисяч тонн боєприпасів на арсеналі Балтійського флоту поблизу Санкт-Петербурга. Він також зазначив, що ці дії є частиною виконання плану далекобійних санкцій проти Росії у рамках війни і спрямовані на наближення миру. Зеленський підкреслив, що розвідники підтвердили досягнення необхідних цілей у ліквідації російських військових виробництв, а також враження на російські підприємства, що виробляють важливі компоненти для армії РФ.

Більше від автора

Росіяни на Херсонщині вбили розміновувача з міжнародної організації

На кордоні з Румунією дозволили додатковий пропуск автобусів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *