Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці

У середу, 24 червня, пресслужба Kyiv City Express оголосила про відновлення руху київської електрички по повному залізничному кільцю. Ремонт, який тривав майже два місяці, завершено. З 28 червня повне залізничне кільце навколо столиці буде відновлено, а міст між станціями Почайна та Райдужний відкритий для руху за звичайним графіком. У ході ремонту на мосту було оновлено несучі конструкції, додано нові елементи колій та антикорозійний захист, що покращить безпеку руху поїздів і продовжить термін його служби.

Більше від автора

У Запоріжжі бомби впали на пляж, постраждали діти

Трамп зробив заяву, щодо платного проходу через Ормуз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *