Трамп зробив заяву, щодо платного проходу через Ормуз

Президент США Дональд Трамп заявив, що Іран не стягує жодних платежів із суден, які проходять через Ормузьку протоку, навіть попри поширені чутки про протилежне. Трамп також зазначив, що США не надавали Ірану жодних грошей або не розблоковували заморожені іранські активи. У разі виявлення недостовірної інформації про це, Вашингтон може вийти з переговорів з Тегераном. Також Трамп заявив про намір купувати продовольство для іранського населення у американських виробників за рахунок розблокованих коштів. Попередньо він назвав рекордну кількість нафти, яка щодня проходить через Ормузьку протоку, та уточнив, що Оман відкрив тимчасовий транзитний коридор для суден без стягування митних зборів.

Більше від автора

Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці

Швейцарія домовляється про альтернативу американським Patriot

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *