Президент України Володимир Зеленський повідомив, що ретранслятори, які використовувалися для коригування російських ударів по українських містах на території Білорусі, більше не працюють з 22 червня. Зеленський наголосив, що ця інформація була підтверджена Головним командуванням ЗСУ та розвідкою. Він також нагадав, що раніше він вимагав від Лукашенка демонтувати ці ретранслятори, які були встановлені у Гомельській та Брестській областях Білорусі. Ці ретранслятори використовувалися для наведення ударів на території України.
Опублікувати у
Новини України
Мінськ вимкнув ретранслятори для БпЛА – Зеленський
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
РФ вдарила дроном по АЗС у Херсоні: є поранені
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У лікарні помер поранений через удар Росії сапер з міжнародної організації
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Завод у Воронежі могли знищити нові американскі ракети – ЗМІ
Опубліковано
admin
