Мінськ вимкнув ретранслятори для БпЛА – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що ретранслятори, які використовувалися для коригування російських ударів по українських містах на території Білорусі, більше не працюють з 22 червня. Зеленський наголосив, що ця інформація була підтверджена Головним командуванням ЗСУ та розвідкою. Він також нагадав, що раніше він вимагав від Лукашенка демонтувати ці ретранслятори, які були встановлені у Гомельській та Брестській областях Білорусі. Ці ретранслятори використовувалися для наведення ударів на території України.

Більше від автора

Парламентський день 24.06.2026

Скандал у ЗСУ: омбудсмен перевіряє заяви про катування у Скелі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *