Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення

У четвер у частині районів Києва були аварійні відключення електропостачання через технічні проблеми у роботі енергосистеми, повідомило Укренерго. Зазначено, що відключення стосувалися всіх категорій споживачів, але вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики намагаються якнайшвидше вирішити проблему і повернути електропостачання. Обмеження будуть скасовані після стабілізації ситуації. Також були повідомлені про відключення світла на лівому березі Києва та в інших районах столиці. Крім того, в п’яти регіонах України також сталися знеструмлення через атаки на об’єкти енергетичної інфраструктури.

Більше від автора

Цифровий суверенітет України: як держава захищає критичні дані | Ілона Хмельова

У Кам’янському мати приковувала 7-річного сина ланцюгом до батареї

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *