У таборі Усика оцінили перспективи бою проти Кабаєла

Друг Олександра Усика та директор Usyk17 Сергій Лапін пояснив, чому Усик не поспішає вийти на ринг з претендентом WBC і тимчасовим чемпіоном Агітом Кабаєлем. Він зазначив, що команда поважає німецького боксера, але рішення базується на бізнес-аспекті. Лапін вважає, що Усик вже підтвердив свій статус у боксі, тому тепер важливо створити велике шоу навколо майбутнього поєдинку. Він підкреслив, що такі бої робляться завдяки серйозним пропозиціям, комерційній структурі, телетрансляції та підтримці організаторів. Якщо усі ці аспекти будуть враховані, то поєдинок з Кабаєлем відбудеться. В іншому випадку, будуть розглянуті інші варіанти для подальших великих можливостей.

Більше від автора

Як світовий бізнес планує допомагати у відбудові України | Андрій Гундер

Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *