З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ

Ірак розглядає можливість виходу з ОПЕК через несправедливо низьку квоту на видобуток нафти, яка була суттєво зменшена через війну на Близькому Сході. Країна прагне збільшити свій видобуток до 7 мільйонів барелів на добу. Це рішення пов’язане з рішенням Об’єднаних Арабських Еміратів покинути ОПЕК через конфлікт з Саудівською Аравією щодо квот на видобуток. УАЕ мали можливість збільшити своє виробництво, але обмеження квотою призводить до простою значної частини їх видобувних потужностей.

Більше від автора

“Мадяр” розкрив деталі нових ударів по Криму

Парламентський день 25.06.2026

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *