Ірак розглядає можливість виходу з ОПЕК через несправедливо низьку квоту на видобуток нафти, яка була суттєво зменшена через війну на Близькому Сході. Країна прагне збільшити свій видобуток до 7 мільйонів барелів на добу. Це рішення пов’язане з рішенням Об’єднаних Арабських Еміратів покинути ОПЕК через конфлікт з Саудівською Аравією щодо квот на видобуток. УАЕ мали можливість збільшити своє виробництво, але обмеження квотою призводить до простою значної частини їх видобувних потужностей.
Опублікувати у
Новини бізнесу
З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини бізнесу
Укрпошта заявила про атаку на її ІТ-інфраструктуру
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Україна готує угоди на €10 млрд – Свириденко
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Атаковано об’єкти Нафтогазу у чотирьох областях
Опубліковано
admin
