Справу комбата через загибель 19 людей під час шикування передали до суду

Прокуратура направила до суду обвинувальний акт проти командира батальйону безпілотних систем через недбале ставлення до військової служби під час урочистого шикування, що спричинило загибель 19 військовослужбовців. Командиру висувають звинувачення у порушенні наказів військового командування, які забороняли масові заходи поза укриттями, навіть під час тривоги та ракетної загрози. Також виявлено, що інформація про захід була поширена в службових чатах, що дозволило ворожому РФ визначити ціль для ракетного удару. Обвинувальний акт вже передано до суду, де командиру загрожує відповідальність за трагедію, що сталася 1 листопада 2025 року.

Більше від автора

Викрито ще 11 ухилянтських схем у різних регіонах України

Удари РФ по Херсону: кількість постраждалих зросла

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *