У п’ятницю, 26 червня, очільник Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров повідомив про обстріли росіянами автозаправних станцій, в результаті яких троє людей отримали поранення. Жертвам надається медична допомога. Після цього відбулася нарада з керівниками мереж АЗС, правоохоронцями та рятувальниками, під час якої обговорили заходи безпеки на таких об’єктах та підвищення рівня захисту паливної інфраструктури.
Опублікувати у
Новини України
Росіяни знову атакували АЗС у Сумах: троє людей поранені
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Незаконно ув’язнював полонених: підозру отримав ще один російський суддя
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Для українців за кордоном запустили цифрову платформу Додому
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Зеленський продовжив санкції проти ВПК Росії
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Незаконно ув’язнював полонених: підозру отримав ще один російський суддя
Опубліковано
admin
