Росіяни знову атакували АЗС у Сумах: троє людей поранені

У п’ятницю, 26 червня, очільник Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров повідомив про обстріли росіянами автозаправних станцій, в результаті яких троє людей отримали поранення. Жертвам надається медична допомога. Після цього відбулася нарада з керівниками мереж АЗС, правоохоронцями та рятувальниками, під час якої обговорили заходи безпеки на таких об’єктах та підвищення рівня захисту паливної інфраструктури.

Більше від автора

Українка випадково зустріла Дженніфер Лопес

Удар по Запоріжжю: кількість постраждалих зросла до 15

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *