США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії

США відновили санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після кількох відтермінувань. Останнє послаблення санкцій завершилося 16 червня і не було продовжене. Цю інформацію оприлюднив уповноважений Президента України з питань санкційної політики. Санкції були введені у жовтні минулого року і після тимчасових відтермінувань знову набрали повної чинності. У березні США частково послабили санкції на російську нафту через загрози стабільності світового енергетичного ринку, але зараз санкції відновлені через закінчення терміну відтермінування.

Більше від автора

Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів

В Україні дефіцит кадрів і до 5 млн людей поза ринком праці – Мінекономіки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *