Європу попередили про збори за прохід Ормузькою протокою – ЗМІ

Оман попередив європейських чиновників про те, що повернення до попередніх умов в Ормузькій протоці не є можливим, і судна, які проходять цим шляхом, можуть стикнутися з введенням платежів. Оман готовий дотримуватися міжнародного морського права, але може ввести плату за послуги, такі як ліквідація забруднень або навігаційна допомога. Незрозуміло, чи всі ці збори будуть обов’язковими. Оман вивчає системи, що застосовуються в інших морських маршрутах, а США, Європа та арабські країни стурбовані можливістю введення плати за прохід через Ормузьку протоку разом з Іраном. Президент Франції зустрінеться з лідером Оману для обговорення питань безпеки морських маршрутів і вільного проходу через Ормузьку протоку.

Більше від автора

У Вінниці двоє дітей травмувалися через вибух невідомого предмета

Уже більш ніж 9500 людей повернули з російського полону від початку повномасштабної війни

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *