Президент США Дональд Трамп заявив, що Іран атакував судна в Ормузькій протоці, порушивши угоду щодо припинення вогню. В результаті атаки один безпілотник пошкодив верхню палубу корабля, але судно продовжило свій рух. США збили ще три безпілотники, які були спрямовані на цей корабель. Трамп вважає дронову атаку безглуздим порушенням угоди про припинення вогню. Назва постраждалого судна та час удару не були названі, але ЗМІ повідомляють, що це сталося біля узбережжя Оману. США та Іран продовжують переговори щодо умов мирної угоди, включаючи проходження суден через Ормузьку протоку та питання вирішення уранових запасів Ірану. Згідно з тимчасовою угодою, обидві сторони мають 60 днів на узгодження цих питань.
Опублікувати у
Новини світу
Трамп звинуватив Іран в “безглуздому” порушенні перемир’я
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Ізраїль та Ліван домовилися про мир
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Атаки на Москву: Путін стрімко втрачає довіру в РФ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Лукашенко прилетів до Путіна у день закінчення ультиматуму Зеленського
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Президент WBC подумав, що замість Усика від титулів відмовився ШІ
Опубліковано
admin
