Трамп звинуватив Іран в “безглуздому” порушенні перемир’я

Президент США Дональд Трамп заявив, що Іран атакував судна в Ормузькій протоці, порушивши угоду щодо припинення вогню. В результаті атаки один безпілотник пошкодив верхню палубу корабля, але судно продовжило свій рух. США збили ще три безпілотники, які були спрямовані на цей корабель. Трамп вважає дронову атаку безглуздим порушенням угоди про припинення вогню. Назва постраждалого судна та час удару не були названі, але ЗМІ повідомляють, що це сталося біля узбережжя Оману. США та Іран продовжують переговори щодо умов мирної угоди, включаючи проходження суден через Ормузьку протоку та питання вирішення уранових запасів Ірану. Згідно з тимчасовою угодою, обидві сторони мають 60 днів на узгодження цих питань.

Більше від автора

Парламентський день 26.06.2026

Знали ще рік тому. Скандальна справа Скелі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *