Росія вдарила Київ балістикою

У ніч на 28 червня російські воєнні злочинці вдарили по Києву ракетами під час повітряної тривоги. Влада столиці оголосила тривогу через загрозу балістики і кілька вибухів пролунали майже одночасно зі звуками сирен. Міський голова Віталій Кличко закликав мешканців міста залишатися в укриттях, тоді як сили протиповітряної оборони працювали на захист міста. Це був другий такий напад за останні кілька днів, після чого у Києві виникли пожежі та поранення серед мешканців. Розгортається міжнародна допомога для столиці від країн G7.

Більше від автора

Польща забере будівлю генконсульства РФ за борги

Спека в Німеччині сягла нового історичного рекорду

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *