Десантники привітали окупантів із Днем Конституції

Військовослужбовці 71-ї окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ України напередодні Дня Конституції розповсюдили листівки зі зверненням до російських солдатів із закликом скласти зброю. Про це повідомила пресслужба бригади у Facebook.

Як зазначили десантники, виготовленням листівок займалися бійці з підрозділів психологічної підтримки особового складу та безпеки застосування військ.

У тексті листівок описано покроковий алгоритм дій для російських військових, які бажають зберегти своє життя. Водночас зазначається, що українська земля випалить кожного, хто прийшов зі зброєю, але гарантує безпеку тим, хто складе її та здасться в полон.

Також у зверненні наголошується на необхідності поваги до Конституції України та суверенних кордонів держави.

“Повага до Конституції України та її суверенних кордонів – це те, чого окупантам доведеться навчитися в будь-якому випадку”, – йдеться у повідомленні бригади.

Листівки доставили за допомогою безпілотників. Сотні екземплярів були скинуті безпосередньо на позиції ворога.

Нагадаємо, що з 2022 року в Україні працює державний проєкт Хочу жить, створений Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими. Він дозволяє російським військовослужбовцям добровільно здатися в полон, а їхнім родичам отримувати інформацію про їхню подальшу долю. Нещодавно громадянин країни Центральної Азії вперше здався в полон через державний проєкт Хочу жить.

Росіяни вимагають якнайшвидше закінчити війну будь-яким способом – ЗМІ

Більше від автора

Кучма отримав нагороду імені Левка Лук’яненка

Путін заявив про “доленосний” момент у Росії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *