В російському Новосібірську на честь Дня перемоги вивісили банер з мавпою. Відповідне фото поширюється в тамтешніх телеграм-каналах.
“Зоопарк Новосибірська розмістив на банері до Дня перемоги орангутана на прізвисько Бату – жителі обурені та бомбардують коментарями соцмережі”, – пише рашистський канал Mash.
В повідомленні також говориться, що у цієї мавпи вже є своя історія.
“Легендарного африканця одного разу мало не зробили талісманом міста – мерія думала, що сибіряки оберуть снігового барса Саяна, але рудошерстий виграв із великим відривом. Тоді чиновники зарубали політичну кар’єру Бату – не хотіли, аби мера та губернатора порівнювали з кимось не тим. Тепер він красується на плакаті на честь Дня перемоги – задоволених знову нема. Мавпа розбрату”, – додали автори канала.
Опублікувати у
Новини світу
В РФ до Дня перемоги повісили банер з мавпою
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
На Кубані палає нафтобаза
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
США вивели з-під санкцій низку росіян
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
У Німеччині різко зросла кількість охочих служити в армії
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Марокко розбиває Гаїті, Бразилія сильніша за Шотландію
Опубліковано
admin
Затримано злодіїв, які вкрали мільйони з офісу агропідприємства
