Серед фігурантів — завідувачка відділення комунального закладу охорони здоровʼя, т.в.о заступника медичного директора профпатологічного закладу охорони здоров’я столиці, колишня працівниця Держпраці та посередники. Учасники групи за гроші оформлювали військовозобов’язаним підробні медичні документи, що ставали підставою для встановлення групи інвалідності нібито пов’язаної з професійною діяльністю. Це давало можливість отримати відстрочку від мобілізації, підвищені пенсійні виплати та право виїзду за кордон. За попередніми даними «послугами» ділків скористалися щонайменше 500 осіб. Шістьом учасникам групи повідомлено про підозру, а на їх майно накладені арешти.
Опублікувати у
Відео
Заробили на фіктивних інвалідностях 200 мільйонів: поліцейські викрили злочинну схему у медзакладах
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Відео
Парламентський день 25.06.2026
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
30 років Конституції: кадри історії
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
🗓️ 25.06.2026🌙 Вечірні новини🔴 1583-ий день війни
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Угорщина вперше розсекретить архіви спецслужб комуністичної доби
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Одна з країн ЄС не прийматиме українських чоловіків призовного віку
Опубліковано
admin
🗓️ 11 травня 2014 року на ТОТ Донеччини та Луганщини були проведені так звані «референдуми».
