Двоє винуватців смертельних ДТП отримали вироки

У двох різних судових провадженнях були винесені обвинувальні вироки у справах про смертельні ДТП. Перший випадок стосується правоохоронця, який збив на пішохідному переході дівчину, що загинула від отриманих травм. Суд встановив вину обвинуваченого та вирішив покарати його 5 роками ув’язнення та позбавленням права керувати автотранспортом на 3 роки, а також стягнув компенсацію моральної шкоди для сім’ї загиблої. У другому випадку військовослужбовець скоїв ДТП, у якому загинула жінка. Суд призначив йому 4 роки ув’язнення та позбавленням права керувати автотранспортом на 2 роки. Також триває розслідування справи про інше ДТП, учасником якого був правоохоронець з Донеччини, якому інкримінують порушення правил дорожнього руху з тяжкими наслідками.

Більше від автора

Козловського висміяли після відпочинку в Карпатах

Зендея відверто розповіла, що її дратує в Томі Голланді

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *