Іран атакував об’єкти США в Кувейті та Бахрейні

Іран відповів на попередні удари США, завдаючи ударів ракетами та безпілотниками по військовим об’єктах американських військ в Кувейті та Бахрейні. За інформацією американського телеканалу CNN, іранські військові заявили, що удари були спрямовані на ключові об’єкти військової інфраструктури США. Це порушило режим припинення вогню і може призвести до зупинення дипломатичних процесів. Іран пообіцяв “нищівну відповідь” на дії американських військ. Раніше США також заявляли про удари по Ірану у відповідь на напад на танкер в Ормузькій протоці.

Більше від автора

На Кубані в РФ після атаки дронів палає НПЗ

Трамп назвав “найсерйознішу загрозу” для США

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *