Іран заявив про “прогрес” у переговорах зі США

Іран, Катар і Пакистан заявили про успішний перший раунд переговорів зі США у Швейцарії. Під час переговорів обговорювались питання заморожених активів Ірану та санкцій на продаж іранської нафти. Делегації домовилися про створення Комітету високого рівня для нагляду за процесом переговорів та домовилися про створення групи з усунення конфліктів для припинення військових операцій у Лівані. Технічні переговори продовжуються, але після погроз президента США Дональда Трампа переговори можуть ускладнитися.

Більше від автора

Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів – CNN

Трамп накинувся на NYT за сумніви стосовно “успіху” війни з Іраном

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *