Іран заявив про “прогрес” у перемов зі США

У першому раунді переговорів між Іраном, Катаром і Пакистаном зі США у Швейцарії було досягнуто значного прогресу. Під час переговорів обговорювалися питання заморожених активів Ірану, винятків із санкцій на продаж іранської нафти та безпечного проходу суден через Ормузьку протоку. У заяві посередників було зазначено, що переговори проходили в позитивній атмосфері, досягнуто обнадійливого прогресу і домовленося про створення Комітету високого рівня для політичного нагляду за процесом. Технічні переговори триватимуть до кінця тижня, а також угода про припинення війни у Лівані та домовленість створення групи з усунення конфліктів. Проте після погроз президента США Дональда Трампа щодо контролю над Ормузькою протокою, переговори можуть зіткнутися з ускладненнями.

Більше від автора

В Москві заявили про масовану атаку дронів

Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів – CNN

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *