Після завершення сезону 2025/26 ФК Олександрія залишає вищий дивізіон чемпіонату України.
Зазначається, що днями пресслужба “містян” повідомила про припинення співпраці зі спортивним директором Євгеном Кочергою.
У заяві клубу подякували функціонеру за його внесок у розвиток команди, спортивну стратегію та досягнення, відзначивши його професіоналізм і відданість справі.
Варто нагадати, що в червні 2025 року цю посаду залишив Іван Телько, а його місце зайняв Кочерга, який працював там до теперішнього часу.
Крім того, раніше повідомлялося, що Олександрія розпрощалася з двома гравцями.
Олександрія посилила команду футболістом зі Швейцарії
Опублікувати у
Новини спорту
Клуб, що залишив УПЛ, оголосив про відхід спортивного директора
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Перша ракетка світу поділився секретом успішних виступів
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Тренер Норвегії налаштований дати рішучий бій збірній Франції
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Чемпіонат світу-2026: анонс тринадцятого дня – найкраща можливість для Роналду забити
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Перша ракетка світу поділився секретом успішних виступів
Опубліковано
admin
У Йолки, яка виїхала в РФ, знайшли майно в Україні
