Директор команди Олександра Усика, Сергій Лапін, пояснив причини відмови українського боксера від титулів WBC, WBA та IBF у надважкій вазі. Він заявив, що це рішення прийняте з метою дати можливість іншим боксерам змагатися за пояси. Також відмова Усика від титулів дозволить його колишньому супернику Ентоні Джошуа зібрати всі пояси. Усик має намір завершити свою кар’єру фінальними боями в США. Він також зберіг собі пояс The Ring.
Опублікувати у
Новини спорту
Лапін прокоментував відмову Усика від поясів, пославшись на перспективу
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
До луганської Зорі звернувся азербайджанський Нефтчі стосовно Будківського
Опубліковано
admin
