У групу Метінвест було залучено 20 млн євро від Чорноморського банку торгівлі та розвитку для реалізації проєктів у галузі енергетичної стійкості. Ці кошти будуть використані на будівництво сонячних електростанцій об’єднаною потужністю 37 МВт на підприємствах компанії в Україні. Угоду підписали під час конференції з відновлення України (URC 2026) у Польщі. Це дозволить посилити енергетичну стійкість виробничих майданчиків, підтримати енергетичну інфраструктуру та зменшити вуглецевий слід підприємств. Ця угода є підтвердженням довіри міжнародних фінансових партнерів до стратегії компанії та дозволить модернізувати виробничі потужності, розвивати проєкти у сфері відновлюваної енергетики та зміцнити промисловий потенціал України. Чорноморський банк торгівлі та розвитку продовжує підтримувати українські компанії, що сприятиме зміцненню промислового виробництва, енергетичній безпеці та економічному відновленню країни.
Опублікувати у
Новини бізнесу
Метінвест залучив 1 млрд грн на будівництво сонячних електростанцій
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини бізнесу
Європу попередили про збори за прохід Ормузькою протокою – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Імпорт нафти до Китаю впав до десятирічного мінімуму
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Севастополі зупинилась частина громадського транспорту – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
До луганської Зорі звернувся азербайджанський Нефтчі стосовно Будківського
Опубліковано
admin
У Вінниці двоє хлопчиків постраждали від вибуху невідомого предмета
