Метінвест залучив 1 млрд грн на будівництво сонячних електростанцій

У групу Метінвест було залучено 20 млн євро від Чорноморського банку торгівлі та розвитку для реалізації проєктів у галузі енергетичної стійкості. Ці кошти будуть використані на будівництво сонячних електростанцій об’єднаною потужністю 37 МВт на підприємствах компанії в Україні. Угоду підписали під час конференції з відновлення України (URC 2026) у Польщі. Це дозволить посилити енергетичну стійкість виробничих майданчиків, підтримати енергетичну інфраструктуру та зменшити вуглецевий слід підприємств. Ця угода є підтвердженням довіри міжнародних фінансових партнерів до стратегії компанії та дозволить модернізувати виробничі потужності, розвивати проєкти у сфері відновлюваної енергетики та зміцнити промисловий потенціал України. Чорноморський банк торгівлі та розвитку продовжує підтримувати українські компанії, що сприятиме зміцненню промислового виробництва, енергетичній безпеці та економічному відновленню країни.

Більше від автора

У Вінниці двоє хлопчиків постраждали від вибуху невідомого предмета

На війні в Україні загинули двоє грузинських добровольців

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *