Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру

На Дніпропетровщині виявили схему незаконного використання надрами, яка діяла на базі одного з комунальних підприємств. За даними слідства, протягом шести років це підприємство здійснювало централізоване водопостачання для 11 населених пунктів, використовуючи підземні свердловини без необхідних дозволів. Підприємство отримувало оплату від споживачів, але не сплачувало обов’язкові податки за використання надрами та водних ресурсів до бюджету. Збитки для держави від незаконного видобутку підземних вод оцінили в понад 85 мільйонів гривень. Директору підприємства повідомили про підозру у вчиненні цього злочину.

Більше від автора

Вкрали 81 млн на укриттях для дітей та військових – ОГП

Втрата для Німеччини: один із лідерів не зіграє проти Еквадору

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *