Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”

На Івано-Франківщині виявили велику корупційну схему в санаторії Косів, де фіктивно працевлаштовували 37 осіб, які не приходили на роботу, але отримували зарплату та премії. Організаторкою схеми виявилася заступниця директорки, яка залучила до цього ще чотирьох осіб. Вони використовували недостовірну інформацію у кадрових документах та розподіляли незаконно отримані кошти. За попередніми підрахунками, в результаті цієї схеми було привласнено понад 15,3 мільйона гривень. П’ять фігуранток справи оголошено підозру та встановлено запобіжні заходи. Справа перебуває на досудовому розслідуванні під контролем обласної прокуратури.

Більше від автора

Залізниця Німеччини повністю припинила роботу

Нові митні правила ЄС з 1 липня 2026 року: до чого готуватись українським експортерам

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *