Міноборони запровадило новий базовий контракт

Міністерство оборони України впровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах, які не підпадають під піхотно-штурмовий і бойовий контракти. Контракт укладається на 24 місяці і передбачає виплати від 30 тисяч гривень, залежно від вислуги років, військового звання та обсягу виконаних завдань. Військовослужбовці можуть отримати додаткову винагороду за виконання завдань у тилових умовах. Також передбачено можливість отримання відстрочки після завершення контракту. Міноборони наголошує, що перехід на контрактну армію є стратегічним кроком для забезпечення стійкості держави в умовах сучасної війни.

Більше від автора

Фінансовий щоденник вашого гаманця: про що розкаже виписка з рахунку

В Україні загинув литовський доброволець

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *