Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук виборола срібну медаль на Кубку світового виклику з художньої гімнастики у румунському місті Клуж-Напока. Вона набрала 112.000 балів у багатоборстві, посівши друге місце. Першою у цьому змаганні стала Німецька гімнастка Дар’я Варфоломеєв, а третє місце зайняла Тахміна Ікромова з Узбекистану. Ще одна українка, Любов Горащенко, фінішувала на 32-му місці. Таїсія також успішно пройшла до усіх чотирьох фіналів в окремих вправах. Її виступи можна буде побачити в неділю, 28 червня.
Опублікувати у
Новини спорту
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
До луганської Зорі звернувся азербайджанський Нефтчі стосовно Будківського
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Після відмови Усика від титулів Кабаєла офіційно визнали чемпіоном WBC
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій
Опубліковано
admin
У Севастополі зупинилась частина громадського транспорту – ЗМІ
