На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві

Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук виборола срібну медаль на Кубку світового виклику з художньої гімнастики у румунському місті Клуж-Напока. Вона набрала 112.000 балів у багатоборстві, посівши друге місце. Першою у цьому змаганні стала Німецька гімнастка Дар’я Варфоломеєв, а третє місце зайняла Тахміна Ікромова з Узбекистану. Ще одна українка, Любов Горащенко, фінішувала на 32-му місці. Таїсія також успішно пройшла до усіх чотирьох фіналів в окремих вправах. Її виступи можна буде побачити в неділю, 28 червня.

Більше від автора

У Севастополі зупинилась частина громадського транспорту – ЗМІ

Фіцо на саміті НАТО заблокує позики для України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *