На турнірі в Бердичеві Дорощук виступив із світовим рекордом сезону

У легкоатлетичних змаганнях Меморіал імені Віталія Лонського українець Олег Дорощук здолав рекордну висоту стрибка і став переможцем турніру. У суботу він стрибнув на висоту 2.33 метри, встановивши світовий рекорд сезону. Цей результат дозволив йому виграти золоту медаль. Дорощук навіть спробував підкорити ще більшу висоту, але не зміг перевершити свій власний досягнутий рекорд. На другому місці розташувався Дмитро Нікітін, а на третьому – Вадим Кравчук.

Більше від автора

Землетрус у Венесуелі: кількість жертв зросла до 1430

З початку доби відбулося 200 боєзіткнень

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *