Після того як США та Іран досягли перемир’я та ситуація навколо Ормузької протоки частково стабілізувалася, з’являється обережна надія на посилення міжнародного тиску на російську нафтову галузь. США можуть повернутися до жорсткішої санкційної політики. Своєю чергою ЄС готує 21-й пакет обмежень, а Україна продовжує атаки по НПЗ, створюючи додаткові ризики для російської енергетики. Все це може вдарити не лише по економіці РФ, а й по ходу війни, обмеживши її ресурси. Чи стане це переломним моментом у війні? Вашингтон може поновити санкції щодо РФ Після того як США та Іран досягли перемир’я та домовилися про зниження напруженості навколо Ормузької протоки, світовий нафтовий ринок став більш стабільним і менш схильним до різких цінових коливань.
Опублікувати у
Новини України
Нафтовий зашморг для Кремля
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Ексдиректора підприємства підозрюють в ухиленні від сплати 2,3 млрд акцизу
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Викрито нові схеми у справі про постачання неякісних мін для ЗСУ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Кривий Ріг під ракетним ударом, є жертви
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини культури
Помер продюсер, який відкрив світові Вітні Г’юстон
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Скандал з Ощадбанком: Генпрокурор Угорщини піде у відставку
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Манчестер Сіті компенсує Челсі перехід наступника Гвардіоли
Опубліковано
admin
Ракети знищили завод у Бєлгородській області – соцмережі
