Уранці 25 червня російські війська здійснили удари по автозаправних станціях у Сумах і Запоріжжі. Про це повідомив в.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької ОВА Іван Федоров. В Сумах було зафіксовано влучання безпілотного літального апарату типу “Молнія” по одній з АЗС у Зарічному районі міста, що призвело до пожежі. Інформація про постраждалих ще уточнюється. Голова Запорізької ОВА зазначив, що дим, який спостерігають місцеві мешканці, є наслідками російської атаки на автозаправні станції.
Опублікувати у
Новини України
Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Стало відомо, як відпрацювала ППО
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Генштаб підрахував нові втрати РФ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Буковині шукають чотирьох людей, які зникли на Дністрі
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
У Краснодарському краї РФ горить нафтобаза після атаки дронів
Опубліковано
admin
Марокко розбиває Гаїті, Бразилія сильніша за Шотландію
