Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj

Укренерго повідомило, що вранці у четвер у п’яти регіонах України сталися нові відключення електроенергії через російські удари по об’єктах енергетичної інфраструктури. Знеструмлення відбулися в Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях. Енергетики пояснюють зростання споживання електроенергії на 3,7% тим, що спекотна погода змушує людей активно використовувати кондиціонери. Укренерго закликає громадян перенести активне споживання енергії на денний час, коли працюють сонячні електростанції, тобто з 10:00 до 16:00. Також рекомендується економно використовувати електроенергію у вечірні години з 18:00 до 22:00 і уникати одночасного включення декількох потужних електроприладів.

Більше від автора

Для учасників Олімпіади впроваджують фінансові гранти

Гороскоп на 25 червня для всіх знаків Зодіаку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *