РФ атакувала АЗС у Запоріжжі та на Харківщині

У ніч з 26 на 27 червня російські військові здійснили напад на автозаправні станції у Запоріжжі та Харківській областях, повідомлено ДСНС України. Внаслідок цього в Запоріжжі загорівся резервуар з газом та будівля, але щасливо обійшлося без жертв та постраждалих завдяки оперативній реакції рятувальників. У Харківській області постраждали дві АЗС, одна з них зазнала серйозних руйнувань та пожежі на площі 400 кв. метрів, де пошкоджено техніку. Інша станція також отримала пошкодження внаслідок ворожого удару. На щастя, ніхто не постраждав.

Більше від автора

Збірна Іспанії стала автором історичного досягнення ЧС-2026

Атака на Запоріжжя: кількість постраждалих зросла

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *