Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

Сьогодні голова обласної військової адміністрації Сум Олег Григоров повідомив, що війська РФ здійснили напад на автозаправну станцію на околиці міста. У результаті цього нападу постраждали троє цивільних осіб, які знаходилися на території станції. Також були пошкоджені автомобілі. Причини та наслідки цієї атаки наразі з’ясовуються.

Більше від автора

Німець проїхав на MINI Cooper понад мільйон кілометрів і встановив рекорд

ЗСУ уразили унікальний завод в Росії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *