Сьогодні голова обласної військової адміністрації Сум Олег Григоров повідомив, що війська РФ здійснили напад на автозаправну станцію на околиці міста. У результаті цього нападу постраждали троє цивільних осіб, які знаходилися на території станції. Також були пошкоджені автомобілі. Причини та наслідки цієї атаки наразі з’ясовуються.
Опублікувати у
Новини України
Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Києві затримано п’ятьох зловмисників, які закатували чоловіка до смерті
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
ЗСУ уразили унікальний завод в Росії
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Києві затримано п’ятьох зловмисників, які закатували чоловіка до смерті
Опубліковано
admin
Німець проїхав на MINI Cooper понад мільйон кілометрів і встановив рекорд
