“Слава Україні”: акаунт мера Москви зламали

У неділю ввечері, 21 червня, було зламано особистий Telegram-канал мера Москви Сергія Собяніна, а також його другий канал, який називається “Сергій Собянін. Особистий блог”. На каналі російського чиновника з’явились повідомлення про “Москва горітиме”, “Слава Україні” і збір коштів на потреби української армії. Ці повідомлення зникли, а канал відновили. Інцидент стався у день народження Собяніна, якому виповнилося 68 років. Основний міський канал мера – “Мер Москви”, який публікує оперативні міські новини. На щастя, сам мер не постраждав. Торік восени йому було заочно повідомлено про підозру у “мобілізації” майже 90 тисяч москвичів на війну проти України.

Більше від автора

Росія вдарила Іскандером по підприємству на Одещині

Погрози Трампа нашкодили перемовам з Іраном – CNN

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *