США атакували іранські військові цілі

У п’ятницю, 26 червня, Центральне командування США (CENTCOM) повідомило про відповідь на напад іранських сил на комерційне судно, яке проходило Ормузькою протокою. CENTCOM заявив, що їх удари спрямовані були на іранські військові об’єкти, зокрема місця зберігання ракет та безпілотників, а також радіолокаційні об’єкти на березі. Це було зроблено як відповідь на агресивну поведінку іранських сил, яка порушила режим припинення вогню та загрожує свободі судноплавства у міжнародних водах. Війська США заявили про свою готовність забезпечувати безпечний прохід для комерційних суден і відстоювати угоди, що стосуються міжнародного судноплавства.

Більше від автора

Президент WBC подумав, що замість Усика від титулів відмовився ШІ

Бунт чи блеф? Погрози військового заколота в РФ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *