США заявили про нові удари по цілях Ірану

Американські військові заявили про нові удари в Ірані у відповідь на атаку на танкер в Ормузькій протоці. Це сталося після того, як Іран відмовився дотриматися угоди про припинення вогню, запустивши безпілотник-камікадзе, який уразив танкер Kiku. Американські військові нанесли удари по іранській військовій інфраструктурі, системах зв’язку, об’єктах протиповітряної оборони та іншим об’єктам.

Більше від автора

Трамп допустив відмову від “духу Анкориджа” – ЗМІ

Польща забере будівлю генконсульства РФ за борги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *