Американські військові заявили про нові удари в Ірані у відповідь на атаку на танкер в Ормузькій протоці. Це сталося після того, як Іран відмовився дотриматися угоди про припинення вогню, запустивши безпілотник-камікадзе, який уразив танкер Kiku. Американські військові нанесли удари по іранській військовій інфраструктурі, системах зв’язку, об’єктах протиповітряної оборони та іншим об’єктам.
Опублікувати у
Новини України
США заявили про нові удари по цілях Ірану
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Росія вдарила Київ балістикою
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Польща забере будівлю генконсульства РФ за борги
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Фіцо на саміті НАТО заблокує позики для України
Опубліковано
admin
