СЗЧшник готував теракт у центрі Києва

У центрі Києва виявили планування резонансного теракту, який готували два агенти ФСБ. Служба безпеки України повідомила, що ці агенти були завербовані і жили у Києві. Вони планували підпалити генератор біля адмінбудівлі, щоб спричинити вогневе пошкодження. Також вони встановили камеру для ФСБ та планували покинути Україну через Білорусь. Поліція вчасно виявила цей замах, затримала зловмисників у поїзді та знайшла у них докази їхніх злочинів. Зараз їм загрожує довічне ув’язнення.

Більше від автора

Англія дочекалася повернення одного з лідерів перед важливим матчем

В Ізраїлі 92% жителів вважають Іран переможцем у війні – опитування

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *