У Києві правоохоронці повідомили про підозру 56-річному лікарю-хірургу у зв’язку із смертю пацієнта через неналежне виконання професійних обов’язків. Військовослужбовець з травмою грудної клітки звернувся до лікаря, який призначив лише симптоматичне лікування, не виявивши всі ушкодження. Стан хворого погіршився, і він помер через ускладнення. Експерти вважають, що при правильному обстеженні та лікуванні смерть можна було уникнути. Лікарю пред’явлено підозру за недбале ставлення до обов’язків, що може призвести до позбавлення волі та права працювати в медичній сфері.
Опублікувати у
Новини Києва
У Києві військовий помер через неналежну допомогу лікаря-хірурга
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини Києва
У Києві водії двох вантажівок загинули в ДТП
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Удар РФ по Києву: горять склади, є потерпілі
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Голова ДСНС нагородив українських рятувальників напередодні Дня Конституції
Опубліковано
admin
У Києві водії двох вантажівок загинули в ДТП
