У Києві військовий помер через неналежну допомогу лікаря-хірурга

У Києві правоохоронці повідомили про підозру 56-річному лікарю-хірургу у зв’язку із смертю пацієнта через неналежне виконання професійних обов’язків. Військовослужбовець з травмою грудної клітки звернувся до лікаря, який призначив лише симптоматичне лікування, не виявивши всі ушкодження. Стан хворого погіршився, і він помер через ускладнення. Експерти вважають, що при правильному обстеженні та лікуванні смерть можна було уникнути. Лікарю пред’явлено підозру за недбале ставлення до обов’язків, що може призвести до позбавлення волі та права працювати в медичній сфері.

Більше від автора

У Києві водії двох вантажівок загинули в ДТП

Зеленський обговорив з президентом Латвії співпрацю в межах Drone Deal

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *