У Києві ввели екстрені відключення світла

Уранці в четвер, 25 червня, столиця України, Київ, частково залишився без електропостачання через аварійні відключення, які провів місцевий оператор ДТЕК. На лівому березі міста відключення електроенергії сталися за командою Укренерго. Людей просять розумно використовувати електроенергію, щоб зберегти стабільність енергосистеми. Наразі не відомо, що саме спричинило ці відключення, інформація про можливі знеструмлення на правому березі поки не надана.

Більше від автора

Житель Полтавщини отримав довічне за зґвалтував і вбивство дитини

Венесуела запроваджує надзвичайний стан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *