Уранці в четвер, 25 червня, столиця України, Київ, частково залишився без електропостачання через аварійні відключення, які провів місцевий оператор ДТЕК. На лівому березі міста відключення електроенергії сталися за командою Укренерго. Людей просять розумно використовувати електроенергію, щоб зберегти стабільність енергосистеми. Наразі не відомо, що саме спричинило ці відключення, інформація про можливі знеструмлення на правому березі поки не надана.
Опублікувати у
Новини Києва
У Києві ввели екстрені відключення світла
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини Києва
Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Кілька районів Києва залишилися без світла
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
На Майдані люди протестують проти маршу на підтримку ЛГБТ-спільноти
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини культури
Аліна Гросу назвала найнедооціненішого співака України
Опубліковано
admin
Житель Полтавщини отримав довічне за зґвалтував і вбивство дитини
