У Києві затримано п’ятьох зловмисників, які закатували чоловіка до смерті

У Києві правоохоронці затримали п’ятьох зловмисників, які побили до смерті 58-річного чоловіка. Чоловіка прив’язали до дерева та жорстоко побили, а потім намагалися стерти сліди злочину з камер відеоспостереження. Група молодиків відпочивала біля кав’ярні, коли виник конфлікт з перехожим. Нападники безжалісно побили чоловіка, прив’язали його до дерева та продовжили побиття. Потерпілий намагався втекти, але йому не вдалося. Від отриманих травм чоловік помер на місці події. Правоохоронці затримали всіх злочинців, яким загрожує довічне ув’язнення.

Більше від автора

Засідання НКЕК від 17 червня 2026 року

Залізниця Німеччини повністю припинила роботу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *