У Запоріжжі після атаки горить підприємтво і АЗС

Увечері в п’ятницю, 26 червня, російські військові атакували місто Запоріжжя. В результаті нападу виникла пожежа на автозаправній станції та на одному з підприємств, також були пошкоджені житлові будинки. Голова Запорізької обласної державної адміністрації Іван Федоров повідомив, що пожежа на промисловому підприємстві виникла через російський безпілотник, але без постраждалих. Також була зафіксована пожежа на автозаправній станції і пошкодження житлового будинку, де, ймовірно, одна людина постраждала. Федоров також попередив про загрозу застосування керованих авіаційних бомб та можливі нові вибухи у місті.

Більше від автора

Рамуш переходить з ПСЖ у Мілан

Президент WBC подумав, що замість Усика від титулів відмовився ШІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *