Україна повернула з полону Росії сімох цивільних

Українські цивільні громадяни, які були утримані в неволі в Росії після окупації Маріуполя, Київської, Харківської, Запорізької та Луганської областей у 2022 році, повернулися додому. Це стало можливим завдяки роботі уповноваженого Верховної Ради із прав людини Дмитра Лубінця та російської уповноваженої Яною Лантратовою. Серед звільнених є люди віком від 35 до 66 років, яких затримали незаконно. Деяких з них викрали лише через те, що їхні родичі служать у ЗСУ. Один з цих українців є добровольцем, який долучився до бригади Ангели Тайри у Маріуполі.

Більше від автора

Челсі націлився на захисника збірної Франції

Вітальне слово АНДРЕЙСА ПІЛДЕГОВІЧСА з нагоди Дня Конституції України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *