Українські цивільні громадяни, які були утримані в неволі в Росії після окупації Маріуполя, Київської, Харківської, Запорізької та Луганської областей у 2022 році, повернулися додому. Це стало можливим завдяки роботі уповноваженого Верховної Ради із прав людини Дмитра Лубінця та російської уповноваженої Яною Лантратовою. Серед звільнених є люди віком від 35 до 66 років, яких затримали незаконно. Деяких з них викрали лише через те, що їхні родичі служать у ЗСУ. Один з цих українців є добровольцем, який долучився до бригади Ангели Тайри у Маріуполі.
Опублікувати у
Новини України
Україна повернула з полону Росії сімох цивільних
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
У Києво-Печерській лаврі встановили погруддя гетьману Мазепі
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Удар по Запоріжжю: число поранених різко зросло
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Сибіга озвучив урок Анкориджа для Росії
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
У Києво-Печерській лаврі встановили погруддя гетьману Мазепі
Опубліковано
admin
Челсі націлився на захисника збірної Франції
